Team

From left to right: Melanie Groß, Maarja Seire, Uzume Wijnsma, Evelien Vanderstraeten, Julia Giessler, Rieneke Sonnevelt, Nicky van de Beek, Ivo Dos Santos Martins, Lidewij van de Peut, Caroline Waerzeggers.

Team members

d.a.m.sonnevelt@hum.leidenuniv.nl

Prof.dr. Caroline Waerzeggers

Principal Investigator

c.waerzeggers@hum.leidenuniv.nl

Dr. Melanie Groß

Postdoc Researcher

m.m.gross@hum.leidenuniv.nl

Uzume Wijnsma MA

PhD Candidate

u.z.wijnsma@hum.leidenuniv.nl

Ivo Dos Santos Martins MA

PhD Candidate

i.r.dos.santos.martins@hum.leidenuniv.nl

Maarja Seire MA

PhD Candidate

m.seire@hum.leidenuniv.nl

Lidewij van de Peut MA

Research Assistant
February 2018 – July 2019

l.e.van.de.peut@hum.leidenuniv.nl

Julia Giessler MA

Research Assistant
February 2018 – July 2019

j.giessler@hum.leidenuniv.nl

Rieneke Sonnevelt MA

Research Assistant
February 2018 – July 2019

d.a.m.sonnevelt@hum.leidenuniv.nl

Evelien Vanderstraeten MA

Research Assistant
February 2018 – July 2019

e.v.p.vanderstraeten@hum.leidenuniv.nl

Dr. Guido Suurmeijer

IT-advisor