Team

From left to right: Melanie Groß, Maarja Seire, Uzume Wijnsma, Evelien Vanderstraeten, Julia Giessler, Rieneke Sonnevelt, Nicky van de Beek, Ivo Dos Santos Martins, Lidewij van de Peut, Caroline Waerzeggers.

Team members

Prof.dr. Caroline Waerzeggers

Principal Investigator

c.waerzeggers@hum.leidenuniv.nl

Dr. Melanie Gross

Postdoc Researcher

m.m.gross@hum.leidenuniv.nl

Uzume Wijnsma MA

PhD Candidate

u.z.wijnsma@hum.leidenuniv.nl

Ivo Martins MA

PhD Candidate

i.r.dos.santos.martins@hum.leidenuniv.nl

Maarja Seire MA

PhD Candidate

m.seire@hum.leidenuniv.nl

Lidewij van de Peut MA

Research Assistant

l.e.van.de.peut@hum.leidenuniv.nl

Julia Giessler MA

Research Assistant

j.giessler@hum.leidenuniv.nl

Rieneke Sonnevelt MA

Research Assistant

d.a.m.sonnevelt@hum.leidenuniv.nl

Evelien Vanderstraeten MA

Research Assistant

e.v.p.vanderstraeten@hum.leidenuniv.nl

Nicky van de Beek MA

Project Coordinator

n.van.de.beek@hum.leidenuniv.nl

Guido Suurmeijer

Advisor